انجمن توسعه قرارداد هوشمند

مشکل در متاماسک

با سلام و درود مشکلی که برای ما پیش اومده اینه که کیف پول متاماسک رو آن اینستال کردیم حالا با عبارت ریکاوری وارد شدیم کلا یه کیف پول دیگه رو با آدرس جدید آورده!!! در صورتی که همون کیف پول قبلیه و حالا موجودی رو صفر نشون میده

سلام. من هم همین مشکل رو دارم. آدرس جدید با موجودی صفر

ممکنه یعنی متامسک دچار یه باگ بزرگ امنیتی شده باشه واقعا اگه این مشکل باشه استفاده از متامسک فوق العاده خطرناکه

احتمالا اکانت‌های بیشتری با سید مشترک نداشتید؟ این روش رو تست کنید و ببینید بالانس خودتون رو روی اکانت‌های ۲٫۳ میبینید؟

برای یک ولت آدرس های متفاوت میتونه ساخته بشه. اگر ارزی غیر از Eth داخل کیف پول دارید باید کانترکتش رو به متامسک اضافه کنید تا موجودی شما رو نمایش بده. در غیر اینصورت موجودی رو صفر نشون میده.

این لینک را مشاهده بفرمایید:
https://metamask.zendesk.com/hc/en-us/articles/360015489271-How-to-add-missing-accounts-after-restoring-with-Secret-Recovery-Phrase

علاوه بر مواردی که دوستان گفتن، یه مورد دیگه هم هستش که دیدم اشاره ای نشده بود گویا. گفتم بگم شاید مشکلتون به این خاطر باشه:
وقتی که متاماسک رو نصب میکنین. بصورت پیش فرض اکانت 1 رو براتون میسازه.
و شما میتونین هرچند تا اکانت دیگه ای که دوست دارین رو بسازید توش.
حالا شما مثلاً 2 تا اکانت دیگه هم میسازین و مجموعاً دارای 3 تا اکانت خواهید شد.
حالا اگر برید و با پرایویت کی که دارید از یه مرورگر دیگه بخواین لاگین کنین، فقط اکانت 1 رو براتون لود میکنه…برای وارد کردن اطلاعات سایر اکانت هاتون، باید اول از اون اکانت مد نظر که دارید خروجی بگیرید و بعدش بیاید توی متاماسک جدیدتون ایمپورتش کنین.

ممکنه بخاطر همین باشه که اطلاعات رو نشون نمیده بهتون. شاید اون اکانت که مد نظرتون هستش رو ایمپورت نکردین.
و یا همونطور که یکی از دوستان اشاره کردن، شاید اون توکنه مد نظرتون رو توی متاماسک جدیدتون اد نکردید.