مشکل در متاماسک

با سلام و درود مشکلی که برای ما پیش اومده اینه که کیف پول متاماسک رو آن اینستال کردیم حالا با عبارت ریکاوری وارد شدیم کلا یه کیف پول دیگه رو با آدرس جدید آورده!!! در صورتی که همون کیف پول قبلیه و حالا موجودی رو صفر نشون میده

سلام. من هم همین مشکل رو دارم. آدرس جدید با موجودی صفر

ممکنه یعنی متامسک دچار یه باگ بزرگ امنیتی شده باشه واقعا اگه این مشکل باشه استفاده از متامسک فوق العاده خطرناکه

احتمالا اکانت‌های بیشتری با سید مشترک نداشتید؟ این روش رو تست کنید و ببینید بالانس خودتون رو روی اکانت‌های ۲٫۳ میبینید؟

برای یک ولت آدرس های متفاوت میتونه ساخته بشه. اگر ارزی غیر از Eth داخل کیف پول دارید باید کانترکتش رو به متامسک اضافه کنید تا موجودی شما رو نمایش بده. در غیر اینصورت موجودی رو صفر نشون میده.

این لینک را مشاهده بفرمایید:
https://metamask.zendesk.com/hc/en-us/articles/360015489271-How-to-add-missing-accounts-after-restoring-with-Secret-Recovery-Phrase

علاوه بر مواردی که دوستان گفتن، یه مورد دیگه هم هستش که دیدم اشاره ای نشده بود گویا. گفتم بگم شاید مشکلتون به این خاطر باشه:
وقتی که متاماسک رو نصب میکنین. بصورت پیش فرض اکانت 1 رو براتون میسازه.
و شما میتونین هرچند تا اکانت دیگه ای که دوست دارین رو بسازید توش.
حالا شما مثلاً 2 تا اکانت دیگه هم میسازین و مجموعاً دارای 3 تا اکانت خواهید شد.
حالا اگر برید و با پرایویت کی که دارید از یه مرورگر دیگه بخواین لاگین کنین، فقط اکانت 1 رو براتون لود میکنه…برای وارد کردن اطلاعات سایر اکانت هاتون، باید اول از اون اکانت مد نظر که دارید خروجی بگیرید و بعدش بیاید توی متاماسک جدیدتون ایمپورتش کنین.

ممکنه بخاطر همین باشه که اطلاعات رو نشون نمیده بهتون. شاید اون اکانت که مد نظرتون هستش رو ایمپورت نکردین.
و یا همونطور که یکی از دوستان اشاره کردن، شاید اون توکنه مد نظرتون رو توی متاماسک جدیدتون اد نکردید.

1 پسندیده

سلام
برای استیک کردن در پنکیک سواپ با استفاده از متاماسک ، اشتباها spend limit را تغییر دادم ، و در حال حاضر برای استیک کردن جفت کیک و همان توکن مشخص مدام با خطا روبرو می شوم ، راه حل چیست؟ آیا می شود spend limit را به حالت اولیه برگرداند ؟ البته این مشکل فقط برای یک توکن است

سلام
ببخشید دوستان منم یه مشکلی با متامسک خوردم.
من یه توکن wrapped ether روی بستر polgyn رو از تراست ولت به متامسک انتقال دادم ولی داخل متامسک نشسته.

Transaction Hash 0x368d1df087787f8b3928885082a5084fcf01f200d8cc39da8efe352b48e266c0

این اطلاعاتش هست و انتقال رو تایید شده ولی من چیزی نیمبینم

به نظر درست میاد٫ در polyscan میتونید تراکنش کامل رو ببینید:‌ https://polygonscan.com/tx/0x368d1df087787f8b3928885082a5084fcf01f200d8cc39da8efe352b48e266c0

احتمالا در متامسک باید شبکه پولیگان رو اضافه کنید تا ببینید: https://chainlist.org/

سلام و ارادت
ببخشید من هم یک مشکلی برام پیش اومده توی متامسک
من از طریق SWAP متامسک، BNB رو خواستم به WBNB تبدیل کنم
و الان حدود ۲ هفته‌ای میشه که زده Pending
من بارها از SPEED UP استفاده کردم اما اتفاقی نیوفتاد
و هرچه TxnHash رو توی BscScan سرچ می‌کنم، می‌نویسه “Sorry, We are unable to locate this TxnHash”
اگر کسی دیدی داره که من چه می‌تونم بکنم ممنون میشم راهنمایی کنه

سلام
این مشکل زمانی ایجاد خواهد شد که شما روی اکانت اصلی متامسک کیف پول های دیگه‌ای هم ایجاد کرده باشید و موجودی روی اکانت‌های فرعی قرار داده شده باشه نه اکانت اصلی و مادر، زمانی که کیف پول رو دوباره بازیابی می‌کنید کیف پول اصلی رو بازیابی کردید نه فرعی و داخلی ها رو.
برای اینکه تمامی کیف پول‌های داخلی رو نیز بازیابی کنید نیاز به private key ها دارید که اگر ذخیره نکرده باشید از قبل، متأسفانه مشکل خواهید داشت.

برای کنسل شدن تراکنش pending شده تو گوگل سرچ کنید مطالب زیادی هست، فکر می‌کنم اگر با همون کیف پول مقداری BNB برای همون کیف پول بفرستید تراکنش قبلی کنسل میشه.

آدرس کانترکت همون توکن روی شبکه پالیگان رو به متامسک اضافه کنید.

1 پسندیده

ممنون از راهنمایت تونستم پیداش کنم

متاسفانه نتونستم کاری کنم. اما ممنونم از راهنماییتون حتما پیگیری می‌کنم