جلسه نهم (اسلاید‌ها و بقیه منابع)

جلسه نهم:

در این جلسه با نحوه اتصال و تعامل با صفحات وب با قراردادهای هوشمند آشنا می شویم. در ابتدا به تعریف مفهوم Web 3 میپردازیم و بعد از آن کتابخانه های جاوا اسکریپتی اتریوم را معرفی می کنیم. در ادامه به صورت عملی و برای یک قرارداد ساده یک پروژه React میسازیم که از طریق کتابخانه Web3,js با قرارداد هوشمند تعامل خواهد داشت. در مرحله آخر با نحوه دیپلوی قرارداد هوشمند روی تست نت Rinkeby از طریق Infura آشنا خواهیم شد.

Youtube

منابع بیشتر:

7 پسندیده

image
سلام وقتی web3 رو میزنم این ارور رو میده متامسک هم نصب دارم برای چی می تونه باشه؟

سلام وقتی truffle compile رو میزنم ارور پایین رو میده از کجا میتونم حلش کنم؟؟

توی یک پیج خالی این ارور رو میده. توی یک پیج دیگه امتحان کن.

1 پسندیده

شما wsl دارید از ترمینال ubuntu استفاده کنید به جای powershell فکر کنم مشکلتون حل بشه

1 پسندیده

تو ubuntuهم زدم ارور پایین رو میده

کدی هم که زدم اینه

احتمالا فایل هایی که ادیت کردی سیو نشده. سیوش کن و دوباره امتحان کن.

1 پسندیده

سلام با cmd امتحان کن شاید جواب داد. به (احتمال زیاد)

1 پسندیده

اگر موقع اجرای پروژه react با web3 به ارور هایی خوردین که polyfills داشت و باید یک سری تغییرات در فایل webpack-config.js ایجاد کنید. از این لینک استفاده کنید مشکلتون حل میشه. چون آخرین ورژن creat-react-app شامل polyfills و در اجرای برنامه قطعا به مشکل میخورین

سلام خوبین؟
طبق آموزش با اطلاعات شبکه localhost:8545 بر روی متامسک هست.ولی کاکنکت نمیشه …
برای این مشکل چه باید کرد ؟
ابتدا به لوکال وصل میشه
بعد خارج میشی که اطلاعات سید رو از ترمینال برداری
بعد اطلاعات رو وارد میکنی
ولی از این مرحلهبه بعد دیگه به متا مسک کانکت نمیشه
ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره بگه
با تشکر

راه حل :
وقتی برای بار اول به شبکه لوکال وصل شدین هر کودوم از ادرس های گنش یک private key دارن. وقتی روی متامسک import account رو کلیک کنید میتونین private key رو وارد کنین و طبیعتا حساب گنش به مقدار 100eth شارژ میشه.
موفق باشین
لینک راهنما

انگار فقط تو صفحاتی کار میکنه که web3 توشون هست. برای مثال میتونین برین اینجا

dappradar و این web3 و ethereum.enable رو تست کنین.

1 پسندیده