شبکه سازی و به اشتراک گذاری پروژه ها

سلام به همه‌ی دوستداران بلاکچین امیدوارم حال دلتون عالی باشه. به نظرم رسید که این موضوع رو ایجاد کنم که هم پروژه هامون رو بفرستیم و هم اگر جایی پروژه جذابی دیدیم به اشتراک بزاریم و اگر کسی پایه بود تیم تشکیل بدیم که پروژه رو بالا بیاریم. پیشاپیش ممنونم از همکاریتون :blue_heart:
پروژه خودم:

.
لینکدین: Mohammad Mahdi Keshavarz - Foreign Exchange Trader - Self-employed | LinkedIn

2 پسندیده

سلام . وقتت بخیر . بسیار کار عالی هست . الان ک وارد این حوزه شدیم با این روش میتونیم بروز بمونیم و ادامه بدیم تو این زمینه . من خودم نتونستم پروژه رو به مسابقه برسونم ولی تا اخر هفته حتما پروژه رو میزارم و خوشحال میشم نظر بقیه رو هم یدونم .ممنونم

2 پسندیده

دقیقا؛ منم یک ماه آخر به دوره جوین شدم. اصلن امید نداشتم که بتونم تو این دد لاین کوتاه کار با هاردهت رو یاد بگیرم، تست بنویسم، حتی جاوا اسکریپت و فرانت هم بلد نبودم. ولی این محیط مجبورم کرد که انجام بدم. وقتی که بچه ها رو توی گروه می‌دیدم که عین من چیز زیادی بلد نبودن ولی امیدوارانه داشتن پروژه رو پیش می‌بردن، منم ناچار به این کار شدم. خیلی خوشحالم که این دوره رو شرکت کردم و این فضا و فروم خیلی مشتیه :))
فکر کنم هممون به واسطه این دوره به یه سطحی رسیده باشیم که بتونیم که پروژه های کوچیک رو بالا بیاریم. هم رزومه سازیه، هم کسب تجربه و یادگرفتن چیز های جدیده :))

2 پسندیده

:loudspeaker::loudspeaker:
سلام رفقا. چین لینک یه هکتون قراره برگزار کنه با کلی آموزش و آدم های خفن؛ که بهترین فرصت برای ماهاییه که به تازگی آموزشمون رو تموم کردیم و دنبال تجربه واقعی هستیم. برخی ویژگی هاش:

Workshops iconAttend world-class workshops led by top engineers across Web3

Tech support iconGet real-time technical support from the Chainlink developer community

Connect with developers and professionals iconConnect with like-minded developers & professionals

Prizes iconA chance to win $350K+ in prizes


Register Now

.

منابعی که مناسبه تا قبل هکتون ببینیم (Hackathon Resources):

حتما به اشتراک بزارید. موفق باشین :rocket:

2 پسندیده