انجمن توسعه قرارداد هوشمند

جامعه بدون پول نقد - رمز ارز آینده پول است

پول نقد یکی از اختراعات بشر است که بیشتر تأثیر منفی برای دولت و در سطح شخصی برای افراد دارد.

افرادی که برای خرید کالا به کاغذی تکیه می کنند که ارزش و پشتیبانی واقعی ندارد.

بنابراین مردم فراموش می کنند که پول کاغذی در صورتی می تواند باارزش باشد که توسط بانک خریداری شود و درمیان مردم توزیع شود.

به عنوان مثال ، دولت ونزوئلا به طور کلی از چاپ نقدینگی برای پر کردن کسری اقتصادی استفاده می کند. در حالی که این واقعیت را نادیده می گیرد که پول کاغذی باید به عنوان ارز ارزشی در نظر گرفته شود.

بنابراین ، برای جلوگیری از فاجعه بیشتردر کشورها،پول باید از شکل کاغذی به ارز رمزنگاری شده تبدیل شود. ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین از کلاهبرداری جلوگیری می کند و به مردم در مدیریت دقیق پول کمک می کند.
تقریبا همه می توانند موافق باشند که پول نقد مشکلات خاص خود را دارد.

اولین نکته این است که فرد را برای سرقت احتمالی آماده می کند ، حتی گاهی اوقات جان فرد را تهدید می کند.

ثانیاً ، نیازی نیست همیشه پول نقد همراه داشته باشید ، به همین دلیل است که کارت های اعتباری بسیار محبوب شده اند.

هرچند که کارت اعتباری هم مشکلات خاص خود را دارد ، کلاهبرداری و سرقت هویت از مسائل رایج کارت اعتباری است.

به نظر می رسد که کارت اعتباری روش انتقال آسان را فراهم می کند و معمولاً باعث می شود افراد پول خود را در بانک خرج کنند.

علاوه بر این ،تروریست ها همیشه از مذاکره کنندگان می خواهند که به آنها پول پرداخت کنند زیرا آنها می دانند که پیگیری این پول پس از دریافت تقریباً غیرممکن است.

مدت مدیدی است که اکثر کشورهای توسعه یافته درخصوص استفاده از پول نقد در معاملات روزانه در برخی اشکال دلسرد شده اند در این صورت، ارزهای هوشمند مانند بیت کوین می توانند همه مشکلات را با پول نقد حل کنند.

تنها راه حل معضل نقدی در جامعه پیاده سازی یک ارز هوشمند مانند بیت کوین و سایر اشکال رمزنگاری شده و روش مبادله ای است که در پایگاه داده ذخیره می شود.

برخلاف پول نقد که مردم می توانند به راحتی تقلب کرده، ارز بیت کوین امن ترین ارز است ، زیرا تقریباً تقلب در آن غیرممکن است و می توانند از آن برای خرید محصول در بازار استفاده کنند.

بیت کوین جایی برای تقلبی بودن ندارد زیرا هرگونه تغییر در تراکنش با رایانه ای مطمئن برای تأیید این تغییر کنترل می شود. همچنین ، مشکل مخارج مضاعف را که قرنهاست اقتصاددانان را دچار مشکل کرده است ، حل می کند.
بعلاوه ، بیت کوین بر روی یک شبکه جهانی کامپیوتر که به راحتی در هر نقطه از جهان قابل دسترسی است ، اجرا می شود.

رمزارزها دارای محبوبیت خوبی هستند و به مردم کمک می کنند تا دارایی خود را به راحتی مدیریت کنند
یکی دیگر از مزایای ارزهای رمزنگاری شده برای جامعه این است که از آنجا که اکثر داده ها در حال حاضر برای سهولت دسترسی و راحتی در ابر ذخیره می شوندنیاز مدیران به مرکزی برای مدیریت معاملات را به شدت کاهش می دهد.

پذیرش رمز ارز در معاملات صنعت خودروسازی انگلستان در طول همه گیری کوید-19

بدون شک سال 2019 برای ارزهای دیجیتال سالی دگرگون کننده بود و در سال 2020 پیش بینی می شد که رشد بیشتری داشته باشد. در حالی که اکثر کشورها مرزهای خود را بسته اند و با اقتصادی روبرو هستند که به طور جدی تحت تاثیر بحران کووید -19 قرار گرفته است انتظار می رود ارز دیجیتال با فعالیت جهانی که دارد قوی تر شود.

خواندن مطالبی درخصوص عملکرد صنعت خودروسازی انگلستان درسال 2020 تاکنون، باتوجه به تاثیر غم انگیز کوید-19 تکان دهنده است.با این حال این رونددر کل بازار منعکس نشده و با وجود شرایط چالش برانگیز در بازار فروش درمعاملات صنعت خودروسازی از طریق رمز ارز افزایش یافته است.

یکی از دلایلی که ما شاهد خرید خودروهای بیشتر از طریق ارزهای رمزنگاری شده هستیم ، این است که به مصرف کنندگان اجازه می دهد بر منابع مالی خود کنترل داشته باشند. در مواجهه با این همه گیری جهانی ، ارزهای رمزنگاری شده برای بسیاری دارایی ثابتی است و امکان و اطمینان دور نگه داشتن منابع مالی آنها از بانک ها مطمئناً در طول این بحران جذاب است.

این جهش بزرگ در نرخ پذیرش رمز ارز ازسوی فروشندگان خودرو در انگلیس نشان دهنده یک تغییر واضح در صنعت است. خرده فروشانی که قبلاً از طریق فرایندهای پرداخت سنتی عمل می کردند ، نه تنها ارزش افزوده ای را که ارز دیجیتال برای کسب و کارشان به ارمغان می آورد ، تشخیص می دهند ، بلکه معتقد هستند که صنعت تجارت خودرو را به طور کامل تغییر خواهد داد.

در پایان ، جامعه بدون پول نقد به مردم این امکان را می دهد تا در رابطه با پول و دارایی های خود تصمیم بهتری بگیرند.

منابع:

https://www.globalbankingandfinance.com/cryptocurrency-the-inevitable-adoption-of-a-cashless-society/

1 Likes

به نظرم واقعاً دیگه پول نقد تقریباً کاربردش رو از دست داده و هرچی هم میریم جلوتر، و هرچقدر که جوامع پیشرفته تر میشن، دیگه پول نقد میره کنار و اعتبار میاد به جاش. به نظرم بهترین اتفاق همین بوده که پول نقد کم کم حذف بشه(حالا هم بخاطر محیط زیست، و هم بخاطر سختیه مبادلات از طریق پول نقد)
کریپتو هم که دیگه نور علی نور هستش. مخصوصاً برای ما که جزو جوامع تحریم شده هستیم متاسفانه…
البته نمیشه منکر شد که کریپتو واقعاً نه فقط به درد ما تو جای مثل ایران میخوره، بلکه به درد همه میخوره. مخصوصاً وصل شدنه کل جامعه جهانی به همدیگه خیلی سریع و راحت

1 Likes