خودتان را معرفی کنید

سلام، من زانا هستم 21 ساله و حدودا 5 سال هست که در زمینه فرانت اند فعالیت میکنم و نزدیک به سه سال هست که به حوزه طراحی محصول هم علاقه مند شدم و در این زمینه هم فعالیت میکنم.
از سال 2017 با کریپتو آشنا شدم و علاقه مند به مطالعه در زمینه پروژه های web3 و بلاکچین شدم.

4 پسندیده

سلام به دوستان گرامی و ممنون از برگزار کنندگان دوره. من محمد معین هستم 37 ساله. سال های زیادی در حوزه تکنولوژی اغلب به عنوان مدیر محصول ارشد فعالیت کردم و می کنم. تجربه و دانش برنامه نویسی کمی دارم ولی علاقمند هستم بیشتر یاد بگیرم. در حال حاضر در انگلستان وی پی محصول یک شرکت تکنولوژی هستم. مشتاق دیدار همه دوستان و یادگیری از همگی.
در تماس باشیم:
https://www.linkedin.com/in/moemoeen/

4 پسندیده

سلام به همه
علی هستم. فرانت اند دولوپر.

4 پسندیده

وقت همه‌ی عزیزان به‌خیر :saluting_face:
مهدیه هستم محقق و مدرس در حوزه بلاکچین، کارشناسی کامپیوتر
همیشه از تیم حرفه‌ای کوین‌ایران چیزای خفن یاد گرفتم
تشکر ویژه از دکتر شایان اسکندری عزیز و همکارانشون که در تلاشن پلی بین کامیونیتی فارسی و مطالب به‌روز و درجه یک این حوزه برقرار کنن :pray:t2::seedling:
به امید رشد روزافزون کنار هم توی این دوره :v::trophy:

4 پسندیده

با سلام
از برگزاري مجدد دوره بسيار خرسند شدم . با ارزوي موفقيت براي برگزاركنندگان و شركت كنندگان
آگاه

4 پسندیده

سلام وقتتون بخیر جواد هستم
خیلی خوشحال شدم بابت راه اندازی این دوره ، امیدوارم که دوره خیلی خوبی باشه
https://www.linkedin.com/in/javad-haghighat-5256ba113

5 پسندیده

درود خدمت دوستان عزیز
آرمین هستم دانشجوی سال آخر کارشناسی علوم کامپیوتر ، 3 سال هست وارد فضای کریپتو شدم ، امیدوارم دوره خوبی باشه و همه بتونیم از هم دیگه یاد بگیرم.
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز

4 پسندیده

عرض ادب
رضا هستم. دو سالی هست با نگاه بلاکچینی برنامه نویسی رو دنبال می کنم. و به مباحث تحلیل داده علاقه دارم.

5 پسندیده

سلام آرمین هستم 28 ساله یک علاقه مند به حوزه بلاکچین و Dapp ها
خیلی ممنون از شایان عزیز و تیم خوب کوین ایران بابت فراهم آوری این رویداد مفید و عالی.

3 پسندیده

درود
سالار نوروزی هستم
پایتون بلدم دارم ماشین لرننگ یاد میگیرم

3 پسندیده

درود، رامین علیرضائی هستم.
برنامه نویس بک اند و دسکتاپ در دات نت.
این دوره، اولین تجربه من در حوزه قرادادهای هوشمند خواهد بود.
خوشحالم که تو جمعتون هستم و بیشتر هم خوشحال خواهم شد که در آینده با شما دوستان بیشتر در ارتباط باشم.
https://www.linkedin.com/in/alirezaee

5 پسندیده

سلام مهدی هستم. دوره پیش به دلیل مشکلات پیش اومده نتونستم کامل کنم دوره رو . ایشالاه این سری تا تهش رو باهمدیگه بریم. ممنون که بازم دوره رو برگزار می‌کنید

4 پسندیده

سلام، من افرا هستم، نرم افزار خوندم و به حوزه بلاکچین و برنامه نویسی علاقه مندم.
در زمینه کریپتو هم تقریبا دو ساله که فعالیت دارم. خیلی خوشحالم که تیم کوین ایران چنین فرصت نابی رو برای آموزش فراهم کرده. مشتاقانه منتظر جلسات آموزشی هستم.

3 پسندیده

سلام
امین هستم
خیلی خوشحالم که کامیونیتی ایرانی ها تو بلاک چین و حوزه های مرتبط با اون در حال شکل گیری هستش
از تیم کوین ایران بابت این سری آموزش تشکر میکنم و خوشحالم که در جمعتون هستم

2 پسندیده

سلام امیر هستم 23 سالم هست و عاشق یادگیری امیدوارم که در این دوره دوستان خوبی پیدا کنم و به پیشرفت هم دیگه کمک کنیم :slight_smile:
این هم لینکدین من خوشحال میشم با هم بیشتر اشنا بشیم : https://www.linkedin.com/in/amir-motavas-886965207/

2 پسندیده

سلام به همگی
من مجتبی‌ام، ۳۲ ساله، ارشد آی‌تی.
تو حوزه‌ی بلاک‌چین دو سالی میشه فعال‌ام و امیدوارم که دوره‌ی خوبی رو کنار هم داشته باشیم.
ممنون از شایان عزیز و تیم کوین‌ایران

2 پسندیده

سلام و عرض ادب
میلاد هستم ، 30 ساله ، ارشد معماری ( رشته کاملا بی ربط :sweat_smile: )
سال گذشته مقداری در ارتباط با بلاکچین و سالیدیتی آموزش دیدم ولی به دلایلی نتوستم ادامه بدم ، امیدوارم که در این دوره بتونم از تجربیاتتون استفاده کنم
ممنون از تیم خوبتون

2 پسندیده

سلام حامد هستم . 18 ساله هستم و تقریبا 4 سال در کریپتو فعال هستم . علاقه مند به برنامه نویسی . از پایتون شروع کردم . و کمی جاوا اسکریپت هم بلدم .

2 پسندیده

سلام.
آیدین هستم. دو سالی میشه با بلاک چین آشنا شدم. ممنون از دوره خوبتون.

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر،اول اینکه ممنون بابت آموزش های رایگانی که در اختیار ما قرار میدید چه آموزش سالیدیتی و چه پادکست شیر یا خط که امیدوارم ادامه داشته باشه،من محمد هستم ۱سال به صورت حرفه ای داخل دوتا مجموعه در پوزیشن تریدر مشغول به کار بودم بعدش به مباحث فنی بیشتر علاقه مند شدم(خصوصا defi)و در یک مجموعه در پوزیشن فاندامنتال مشغول شدم و الانم اومدم این سمت،برای شروع با پایتون شروع کردم الان ام پایتون سمت بک اند کد میزنم و سالیدیتی ام چند ماهی هست به صورت جدی درحال یادگیری ام(خصوصا مباحث مربوط به امنیت اسمارت کانترکت ها) و دنبال شرکت یا مجموعه ای هستم برای کارآموزی ک اگر سراغ داشتید ممنون میشم معرفی کنید.(Tel: @mohamd_hamdni)

2 پسندیده