بررسي قرارداد هوشمند

عرض سلام
دوستان در يك توكن كد زير اومده كه نشان ميده نقدينگي توكن فقط به مدت ٧ روز قفل است و بعد از آن توسعه دهنده ميتونه خالي كنه ايا اين موضوع صحت دارد و درست برداشت كردم؟

function unlock() public virtual {
        require(_previousOwner == msg.sender, "You don't have permission to unlock");
        require(now > _lockTime , "Contract is locked until 7 days");
        emit OwnershipTransferred(_owner, _previousOwner);
        _owner = _previousOwner;
    }
}
1 پسندیده

کدی که ارسال کردید مربوط به تابع unlock هست که بعد از زمان lockTime اجازه تغییر _owner رو به مدیریت فعلی میده.

برای توابعی که به نقدینگی مرتبط هستند باید کد مربوط به جابجایی نقدینگی رو نگاه کرد.

1 پسندیده

سلام
ممنون از شما
من دارم روي تشخيص شت كوين اسكم كار ميكنم ميخوام مقدار نقدينگي كه قفل شده رو مشاهده كنم و ببينم به چه مدتي قفل شده امكانش هست راهنمايي كنيد كجاي كدوم تابع رو بايد بخونم؟

برای جواب دادن این سوال به جزییات بیشتری نیاز هست.
مثلا آدرس یا کد قراردادهوشمند و یا حداقل ABI قرارداد. شما از وبسایت های DeFi Analytics هم می تونید استفاده کنید ولی اگر “شت کوین” کوچکی باشه شاید لیست نشده باشه

1 پسندیده

سلام
صبح بخير
مثلا ارز safemoon كه مقدار LP بالاي هم داره رو ميخوام بدونم چه مدت قفل هست.كانتركت قرارداد:
0x8076c74c5e3f5852037f31ff0093eeb8c8add8d3

سلام
ببخشيد مجدد مزاحم شدم
اين مستقيم قرارداد LP هست حدود ٦٩ هزار دلار نقدينگي قفل شده داره فقط مدت قفل رو نميدونم
كانتركت:

0x9d6d4d01EC30801e60589a24AB3D8ca4B2aFc188

سلام
ببخشید میتونم بپرسم روش تشخیص برای اینکه یک توکن اسکم هستش یا نه (از روی مقدار نقدینگی قفل شده) به چه صورت هستش؟ مرسی

معمولاً قفل بودن واقعی رو با استفاده از سایت هایی که اصطلاحاً توکن ها رو lock میکنن میشه به صورت دقیق متوجه شد. چون فرضاً توی بعضی کانترکت ها(مخصوصاً اونا که مشابه سیف مون هستش)، به این صورته که میشه فروش رو قفل کرد و در زمان دلخواه باز کرد و دوباره قفل کرد فرضاً.

1 پسندیده