معرفی و مشخصات دوره توسعه بلاکچین و قرارداد‌هوشمند ۱۴۰۰

سلام امروز کلاس هست؟

پس دوره قبلی هم تو یوتیوب هست الان؟

سلام، بله

2 پسندیده

این دوره تابستان برگزار شده و الان داره به اشتراک گذاشته میشه. دوره قبل تر نداریم.
اگر دوره های انلاین مد نظرتون هست در اینده باز برگزار خواهیم کرد.

سلام اگر ما هم فرم سوالات رو پر کنیم و بفرستیم سرتیفیکیت دوره رو دریافت میکنیم؟

مرسی از توجه همه دوستان٫ واقعا باعث خوشحالی ماست که این همه تقاضا برای یادگیری مفاهیم فنی بلاکچین وجود دارد. :pray:

در این ویدیوها در مورد فرم تکلیف صحبت میشود که مرتبط با دوره تابستان بوده و نیازی به ارسال جواب تمرین‌ها نیست.

در مورد گواهی اتمام دوره (POAP)٫ در نیمه دوره جزییات پروژه نهایی و طریقه ارسال پروژه اعلام می شود.

7 پسندیده

یعنی ما هم میتونیم با انجام پروزه گواهی نامه بگیریم؟

بله٫ در صورت تحویل و دمو پروژه گواهی اتمام خواهید گرفت٫ جزییات ارسال پروژه در نیمه دوم کلاس‌ها اعلام می شود.

4 پسندیده

سلام و ممنون از شما برای تهیه ایت دوره ارزشمند. من دو جلسه اول و دیدم اولین سوالم اینه که چجوری بعضی از دوستان به صورت لایو پرسش انجام میدن؟ من صرفا ویدیو ضبط شده در توییتر و میتونم ببینم و اینکه روش ارسال تکالیف و متوجه نشدم

جواب سوال دومتون در این ویدیوها در مورد فرم تکلیف صحبت میشود که مرتبط با دوره تابستان بوده و نیازی به ارسال جواب تمرین‌ها نیست .
که جواب سوال اولتون هم داخلشه که این جلسات تابستون ضیط شده .

1 پسندیده

تصمیم گیری برای انجام یک هارد فورک چگونه صورت می پذیرد ؟ یعنی موضوع تصمیم و اینکه اکثریت این تصمیم رو قبول داشته باشند یا نه ؟ کجا مطرح میشه ؟
ممنون

برای اینکه این قضیه رو بدونید باید در مورد EIP ها بدونید و اینکه چه طور نوشته می شن و پذیرفته می شن. تو جلسه آخر یعنی فکر کنم 12 هم در موردش صحبت شده. ولی برای اینکه جلوتر بدونید می تونید اپیزود شیر یا خط در مورد EIP ها رو گوش بدید خیلی مفصل توضیح داده شده اونجا.

4 پسندیده

سلام. وقتتون به خیر . من تازه دوره رو شروع کردم در یوتیوب. میخواستم بدونم اگر دوره رو تموم کنم میتونم مدرک مربوطه رو هم داشته باشم؟ و اینکه چه کارهایی باید انجام بدم چون متوجه شدم که فعلا تکالیف رو لازم نیست سابمیت کنیم. با تشکر از @shayan عزیز.

بله٫ در صورت ارسال پروژه و قبولی مدرک خواهید گرفت.

3 پسندیده

ممنون ازتون
کی باید منتظر نیمه دوره و پروژه باشیم؟ جلسه ششم میشه نیمه دوره؟ و چجوری اطلاع رسانی میشه؟
و اینکه واسه ثبت نام برای انجام پروژه و گرفتن گواهی چه مواردی نیاز هست؟ ثبت نام یا هزینه یا هر موردی که هست میشه بیشتر توضیح بدین؟

همین تاپیک رو دنبال کنید، جلسه ها اضافه میشه:

توییتر
https://twitter.com/coiniranacademy
یوتیوب

حداقل شرط لازم اینه که پروژه رو تو گیتهاب ثبت کنید لینک بدین، همچنین در ویدیویی پروژه رو اجرا کنید و توضیح بدید.
جزییات بعدا اعلام میشه.
ثبت نام و هزینه نداره.

2 پسندیده

سلام خدمت تیم فوق العاده کوین ایران

می خواستم بدونم شرایط گرفتن مدرک آخر دوره به چه صورت هست ؟

و اینکه ایا این مدرک در کانادا معتبر میباشد ؟

و بعد از دیدن این دوره در بازا کانادا در فیلد قراردادهای هوشمند مشغول به کار شد ؟

1 پسندیده

سلام و عرض ادب
من چند فیلم که تا حالا گذاشتید رو تماشا کردم و در مورد برنامه نویسی تجربه و اطلاعات قبلی ندارم و در این دو فیلم آخر موندم به نظرتون ادامه دادن دیدن فیلم ها برام مفید واقع میشه و اگر قرار است قبل دیدن فیلم ها آموزش قبلی داشته باشم لطفاً بفرمائید

مسلما مفید هست حتی اگر برنامه نویس نشید دید خیلی خوبی بهتون میده چیزی که شما شاید با ده ها ساعت مطالعه در سایت های دیگه نتونید پیدا کنید

شما نباید توقع داشته باشید با یکبار گوش دادن همه چی رو متوجه بشید شاید مجبور باشید ده بار کل دوره رو از جلسه 1 تا 12 تماشا کنید تا مطلب به خوبی براتون جا بیفته هر بار چیزهای جدیدی متوجه میشید

قرار نیست تو همون بار اول همه چی رو یاد بگیرید
مثل کتاب خوندن هست یک کتاب رو باید چندیدن بار خواند تا به عمق جزییات کتاب که نویسنده مد نظرش هست پی برد

2 پسندیده

سلام و عرض ادب
من تازه شروع کردم به دیدن ویدیو های شما
می خواستم از همه کسانی که برای ساختن این ویدیو ها زحمت کشیده اند و سایت کوین ایران تشکر کنم

4 پسندیده