همکاری در ساخت nft دینامیک

سلام. وقت به خیر. در ایده‌ی من احتیاج به نوعی از NFT هست که بعد از واگذاری خریدار قابلیت تغییر تصویر را داشته باشد. مانند لینک زیر
https://jadenkore.medium.com/creating-a-dynamic-nft-that-updates-in-real-time-based-on-chain-data-3d989c04f137
چنانچه اطلاعات و امکان همکاری هست بفرمایید.

سلام من میتونم در این پروژه باهاتون همکاری کنم لطفا با من تماس بگیرید

09356523998

درود بر شما
من هم در حال حاظر چنین ایده ای دارم و قصد ساخت یک مجموعه NFT متحرک و پویا دارم

من قبلا یک مجموعه NFT ایجاد کردم و خودم برنامه نویسیش انجام دادم البته بر روی بلاک چین ICP نه اتریوم

این مجموعه NFT قبلی من هستش
ICYborgs

انجام دادن NFT پویا کمی سخت هست ولی شدنیه البته سختیش رابطه مستقیمی با طرح NFT دارد

اگر خواستید همکاری کنیم پیام بدهید

سلام بر شما

اترببیوت‌های یک توکن NFT به صورت Off-Chain ذخیره می‌شه.
تنها اطلاعاتی که لازمه به صورت On-Chain ذخیره بشه، URI مربوط به هر توکنه.
از این جهت اگر در بک‌اند دیده بشه، در هر زمانی می‌شه اتریبیوت‌های اون رو از جمله تصویر یا هر پارامتر دیگرش تغییر داد.
به همین دلیل پیاده‌سازی چنین پروژه‌ای کار پیچیده‌ای نیست.

3 پسندیده

سلام و درود / ممنون از پاسختون / چیزی که به عنوان dynamic NFT مد نظرم هست اینه که بعد از اینکه واگذار شد نفر بعدی (خریدار ــ اجاره کننده) بتونه تصویر اون رو در مدت مالکیت عوض کنه

سلام و درود / ممنون از پاسختون / شما کسی رو می‌شناسید که تمایل به همکاری داشته باشه؟

متوجه شدم فکر کردم NFT پویا میخواید بسازید
مثلا یک NFT باشه با طرح یک گل وقتی RSI بیت کوین بالا رفت مثلا هر 10 تا گل بیت کوین شکوفاتر یا سبزتر بشه و وقتی RSI بیت کوین پایین امد به ازای هر 10 تا گل پژمرده تر بشه و رنگش به خزان بره
من چنین چیزی پیش فرضم بود

در واقع مزیت NFT همین غیر قابل تعویض بودنش هست اگر بشه تصویرش با چیز دیگری عوض کرد چرا کسی باید چنین چیزی بخره ؟ اصلا چه فایده ای داره خریدش ؟

مورد بعدی هم همنطور که اقای زوجی گفتند اگر بخواهید off-chain ذخیره کنید فقط یک URI تو بلاکچین ذخیره میشه ولی اگر بخواهید on-chain ذخیره کنید مثل بلاکچین ICP که تمام داده های NFT ها و قراردادهاشون با هم یکپارچه هست روی خود بلاکچین هست کمی قضیه فرق میکنه

سلام
در صورت تمایل با اکانت تلگرام من تماس بگیرین: