همکاری فرانت اند فارسی پروتکل Liquity

سلام
با دیفای Liquity اگر آشنایی داشته باشید می دونید هر کسی می تونه فرانت اند خودش بالا بیاره برای پروتکل(بالای دو میلیارد دلار قفل داره و امنیتش برای غیرقابل اپدیت بودن کانترکت و ساده بودن تضمین شده است).
من روی دامنه liquity.ir پروتکل بالا آوردم ولی وقت ترجمه مستندات و اصلاح ساختار و معرفی پروژه به جامعه ندارم. اگر فردی هست که از روی علاقه شخصی دوست داره در اوقات فراغتش دستی هم برای پروموت این پروژه به کامیونیتی فارسی داشته باشه خوشحال میشم ارتباط بگیریم با هم. اگر React کار باشید بهتر هم هست برای تغییر ساختار دیفای.
10% درصد توکن های LQTY که از استیک به دست میاد به فرانت اند داده میشه پس در صورت موفقیت پروژه در جذب سرمایه ایرانی مطمینا سود سرشاری داره برای همکاران.

لطفا پروژه خود را کامل معرفی کنید پروژه شما یک سیستم وام دهی است اما چگونه کار میکند چه چیز به جامعه معرفی بشه ؟مزایای آن چیست؟

سلام اقا محمد
خرسند از اینکه در این حوزه فعالیت دارید و قصد دارید یک پروژه کاربردی بالا بیارید اما باید خدمتتون ارز کنم که طبق اخرین بخشنامه تا جایی که بنده اطلاع دارم ( اگر بروز نشده باشه چرا که این مطلب برای سال 97 هستش ) ساختن توکن با پشتوانه غیرمشهود در ایران باید تحت عنوان بورس کالا باشه
استفاده از دامنه ir نشون میده حوزه فعالیت شما در ایران هستش و این خلاف قانون هست و طبعا در صورت نقض دارای مجازات خواهد بود ( کاری نکنید که از فساد ارزی تا دریاچه ارومیه ور گردن شما بندازن و بگن یکی از سرکرده های بزرگ رو گرفتیم از فردا همه چی درست میشه )

پیروز و سربلند باشید

1 پسندیده

اوه چه جنایی شد همین اول :slight_smile: اصن توکنی وجود نداره! این سایت فقط رابط کاربری به زبان فارسی یکی از شناخته شده ترین دیفای هاست به آدرس liquity.org بازم اگر قوانین سایتتون رو نقض میکنه حذف کنم موضوع رو

بله ولی سخت میتونید قاضی ای رو که با فناوری های 50 ساله پیش تو مکتب و حوزه گذرونده و درک درستی از فناوری های نوظهور نداره رو قانع کنید که توکنی نیست
من مدیر نیستم و حذف تاپیک هم چیزی رو عوض نمیکنه بلکه منظور این بوده که لانچ در محدوده سیاسی ایران مشکل زاست

پس دیگه چه دلیلی واسه یاد گیری سالیدیتی و قرارداد هوشمند و این انجمن هست :slight_smile: ذات web3 پروژه محوره کلا

پاسخ شما ارتباطی به پیغام من نداشت
سالیدیتی یاد بگیرید در انجمن پرسش و پاسخ کنید و پروژه بزنید اما در ایران فعالیت نکنید
بلاکچین و web3 مرز ندارد (حداقل روی کاغذ یا بهتر هست بگیم فعلا که کسی جلوی گرفتن اجماع از شبکه رو نگرفته )

2 پسندیده

liquity.org می تونید اطلاعات کامل پروژه رو مشاهده کنید
Liquity | Frontends List - Use Liquity تو این آدرس رابط کاربری ما هم لیست شده اطلاعات دقیق تر با جزییات خواستید خوشحال میشم پیام بدید. در کل مزیت خاصی نسبت به پروتکل های بزرگ مثل Comp و … ندارد و حتی فقط اتریوم به عنوان وثیقه می گیره ولی به نظرم به دلیل سادگی و ترند شدن در Curve و حجم قفل شده ی بالاش می تونه در دراز مدت دووم بیاره

در تلگرام به من پیام ارسال کنید

من از سایت شما بازدید کردم اما نیاز به ارتباط با شما دارم

1 پسندیده

پیام دادم ایمیل بنده هم info@zakrad.ir