انتقال توکن های مختلف در شبکه erc-20 و یا trc-20

دوستان ممنون میشم منو راهنمایی کنید برای این سوالی که دارم.

من یه سایت درست کردم که توی اون کاربر میتونه کیف پول درست کنه توی شبکه ERC-20 و TRC-20 و توی سایت من ارزهای مختلفی وجود داره . مثلا Bitcoin , Doge Coin , ADA , TRX و . . . .

حالا من یه سوال دارم . وقتی کاربر درخواست Deposit یا Withdraw میزنه من براش یه کیف پول مربوط به اون ارز ایجاد میکنم . مثلا کاربر درخواست شارژ ارز Doge Coin میکنه و من براش یه ادرس کیف پول توی شبکه TRc-20 و یا مثلا ERC-20 ایجاد میکنم و بهش میدم .
کاربر این ادرس رو توی سایت مثلا Binance وارد میکنه و ارز Doge Coin که توی بایننس داشته انتقال میشه به این ادرسی که من بهش میدم .

حالا من یه سئال خیلی مهم دارم :

من توی سایت خودم میتونم زمانی که برای کاربر یه کیف پول درست میکنم بهش بگم که اقا این ادرس واسه ی ارز Doge هستش . زمانی که این ادرس پر شد میتونم به کاربر نشون بدم که این کیف پول Doge مقدار پول توشه .
حالا بخش مهمی که برای من گنگ هستش اینه که من چطوری میتونم بفهمم چه مقدار Doge انتقال داده شده . من تصورم اینه که وقتی توی شبکه TRC-20 من دارم انتقال میدم هرچی انتقال میدم تبدیل میشه به ارز خود TRX و انتقال داده میشه . اگر اینطوری هستش من چطوری باید بفهمم که چه مقدار Dogeانتقال داده شده یه این ادرس ( یعنی من باید برای این مضوع Convert انجام بدم ؟ ) و یا اینکه من دارم اشتباه میکنم و به همون مقدار که doge coin انقتال داده به همون مقدار هم به صورت اتوماتیک وارد میشه و نیازی نیست من کاری انجام بدم .

ممنون میشم که منو راهنمایی کنید .