برای اجرای یک کد dapp که از گیت هاب کلون کردم به مشکل برخوردم . با استفاده از پایتون و تو لینوکس نوشته شده

این کد رو از گیت هاب گرفتم . (GitHub - austinpkugler/VigilRx) یک dapp هست و با پایتون نوشته شده . کسی میدونه مرحله به مرحله چجوری اجرا میشه ؟ نیازمندی ها برای پیاده سازی و اجراش چیا هست؟؟؟؟؟؟؟

توی readme کامل مرحله به مرحله توضیح داده . کامندایی که گذاشته برای لینوکسه . نیازمندیاش پایتون 3 - نود جی اس و نصب کردن ganache . همچنین یه سری کتابخونه ام باید نصب کنید که توی فایل requirements.txt اورده و دستورشو گذاشته . طبق خود دستوراتی که گذاشته به ترتیب انجام بدین قاعدتا باید بتونید بیلد و رانش کنید. مگه اینکه یه سری جاها نیاز به اپدیت داشته باشه یا سازگاری نداشته باشه به ارور بخورین.

ممنون از توضیحاتتون. تمامی مراحل رو پیش رفتم ارور نداشت. بعد از زدن اخرین دستور میگه فایل build پیدا نشد.

منم ران کردم همین مشکلو داشت نفهمیدم مشکلش چیه. شاید بقیه بچه ها بدونن پاسخ بدن ولی توی گیت هابشون یه ایشو باز کردم از این لینک میتونی چک کنی . اگه جواب دادن نوتیف اومد میزارمش.

ادیت :
واسه اینکه رانش کنی اگه از action=runserver-- استفاده کنی جنگو رو ران میکنه اما اگه از compile و build استفاده کنی نمیتونه کانترکتو دیپلوی کنه که فکر کنم مشکل از سورس کد باشه

من تست کردم رو سرور مشکلی نداشت فقط باید ورژن پایتون رو چک کنید چون با پانداس و نامپی ممکنه مشکل بخوره، کلا پروژه در مورد چی هست مگه من سر در نیاوردم

در مورد نسخه نویسی پزشکی الکترونیک با استفاده از بلاکچین و dapp هست .
شامل نقش های پزشک و بیمار و داروخانه است. و 5 تا قرارداد هوشمند داره.
شما تست کردین، ui داشت؟؟؟ یعنی بصورت صفحه وب نشون داد؟

سلام ببخشید شما کد رو طبق دستوراتی که تو readme نوشته ران کردید؟؟ چون من هرکاری کردم نشد مشکل داشت