جلسه اول : پرسش و پاسخ

ممکنه بگید کجا باید جواب سوالات رو بدیم ؟

فرصت پاسخگویی به سوالات مطرح شده در ویدئوی جلسه‌ی اول محدوده؟

سلام ، وقتتون بخیر ، همونطور که توی بخش اثبات کار توضیح دادین با اضافه شدن نودها و قوی تر شدن دستگاههای ماینر از لحاظ محاسبه طبیعتا سختی کل شبکه افزایش پیدا میکنه . میخواستم بدونم بالا رفتن سختی شبکه ارتباطی با افزایش یا کاهش قیمت اتریوم یا هر کوینی که به این روش کار میکنه داره ؟ و سوال دیگه هم اینکه وقتی اتریوم به صورت کامل از اثبات کار بره روی اثبات سهام یه حجم خیلی زیادی دستگاه ماینر میمونه که یکسریشون رو میفروشن و یکسریشون به احتمال زیاد میرن برای ماین کوین های دیگه با اثبات کار ، این موضوع به شدت سختی شبکه ی این کوین هارو افزایش میده ، این موضوع چه تغییر قیمتی توی این کوین های جدید ایجاد میکنه ؟ ممنونم :pray:

سلام
من نمیتونم به تمرینات جلسه اول پاسخ بدم، خواستم بپرسم این مورد در آینده اضافه میشه یا خیر.
مرسی

سلام مجدد ، من یک سوال دیگه هم داشتم . چه چیزی مقدار gas fee روی اتریوم رو مشخص میکنه که بالا و پایین میشه ؟ یعنی چجوری این مقدار یه زمانهایی خیلی بالاست و یه زمانایی پایینه ؟

سلام دوتا مشکل پیش اومده اولی اینکه از لینک داخل اسلاید ها نمی تونم وارد تلگرام شم و ارور میده و
دومی اینکه نمی تونم به سوالات جواب بدم و بستس باید چیکار کنم؟

این لینک فرم جواب به سوالات کجاست؟

سلام و سپاس از مطالب ارزشمند شما
برای پاسخ به سوالات جلسه اول ظاهرا یا محدودیت زمانی وجود داشته و یا فرم برداشته شده و الان اجازه دسترسی به فرم تمارین را نداریم
لطفا راهنمایی فرمایید

بچه ها منم به سوالای جلسه اول دسترسی ندارم -_-

متوجه شدم که کلاس ها قبلا برگذار شده می خواستم بدونم مدرک nft که در جلسه گفتید به کسانی که الان دارند می گذرونند بعد از اتمام جلسات و تحویل پروژه داده میشود ؟

سلام
لینک فرم کار نمیکنه وپیغام میده که

The form سوالات جلسه اول is no longer accepting responses.
Try contacting the owner of the form if you think that this is a mistake.

1 پسندیده

سلام خسته نباشید
من سالیدیتی بلدم،چطور میتونم به صورت دورکاری و فریلنسرینگ کار بگیرم؟

سلام
جواب سوالاتی که در ویدیو پرسیده شده رو کجا بنویسیم؟

سلام، منم همین مشکل رو دارم. لینک کار نمیکنه

کاش موقع امتحانات این دوره رو شروع نمیکردین من دانشجوام دوست داشتم گام به گام با شما جلو بیام :sweat_smile:

1 پسندیده

با سلام
قیمت یک چیز با عرضه و تقاضا ارتباط داره اما کاهش و یا افزایش کارمزد در قیمت بی تاثیر نیست

ماینینگ اتریوم با استفاده از کارت های گرافیک انجام میشه نه دستگاه های asic ( بر خلاف بیت کوین ) و اگه به سمت اثبات سهام بریم اون کارت های گرافیک همچنان کاربرد خودشون رو دارند ( هرچند شرکت های تولید کننده asic معمولا خودشون اول استفاده میکنند بعد روانه بازار میکنند )
طبعا وقتی که خریداران بفهمن که برای ماین اتریوم در اتریوم 2 با مکانیزم اثبات سهام نیاز به 32 اتر داره و نه بستن ریگ های ماینینگ پر هزینه و رسیدگی به اونها امکان فشار حجوم وایجاد فشار خرید هست

1 پسندیده
  • There can be two miners who solve for a block simultaneously. The miner who has a more detailed proof-of-work sheet is the one who is awarded the block’s reward.

برنامه فرم برای سوالات هر جلسه و ارائه پروژه مرتبط با دوره برگزار شده تابستان هست و در ارائه ویدیوها در کانال یوتیوب این قسمت از دوره غیر فعال است.

1 پسندیده

ویدیوها در کانال یوتیوب ماندگار هست، نگران شروع کردن دوره با یکی دو هفته تاخیر نسبت به زمان پخش جلسات نباشید.

2 پسندیده

سایت gitcoin .com و سایت ethlance رو چک کنید. سعی کنید در هکاتونهای مرتبط که معمولا در سایت گیت کوین اعلام میشن، عضو تیمهای مختلف بشید و تجربه و دانش خودتون رو نشون بدین.
یک توصیه : اکانت linkdin حتما بسازید و اون رو به طور مرتب اپدیت کنید.

3 پسندیده