نوشتن یک قرارداد هوشمند (Proof of Existence Exercise)

سلام. ببخشید من یه قراردادی سعی دارم دیپلوی کنم که توش از فایل env استفاده کردم و پراویت کی متامسکمو بهش دادم و از شبکه kovan استفاده کردم. ولی آخرش که میخوام از کنسول استفاده کنم همچین اروری بهم میده.

1 پسندیده

اگر بخوایم یک فایل pdf به تابع notarize ارسال کنیم چیکار باید بکنیم؟ و فرمتهای دیگر؟

1 پسندیده

سلام داداش ممنون از راهنماییت این ارور رو میگیرم

1 پسندیده

وقت شما هم بخیر دوست عزیز
به صورت کلی با هدف clean code و maintenance بهتر این جور جداسازی ها انجام میشه تا جایی که من میدونم. اینکه هر فانکشن به صورت مشخص یه کار رو انجام بده تا حد امکان و تعداد خطوطش در حدی زیاد نباشه که maintenance و debug یا چیزای این چنینی رو با مشکل رو به رو کنه.

پی اس: برای clean code حتما پیشنهاد میکنم اگر برنامه نویس هستین و میخواین جدی ادامه بدین. یه سری به یوتیوب بزنین و Clean Code - Uncle Bob این سری رو ببینین.

1 پسندیده

سلام
مطمئن بشین حتما migrate کامل انجام شده باشه و فایل ProofOfExistence1 هم دیپلوی شده باشه روی بلاکچینتون.

1 پسندیده

سلام و خدا قوت
ممنون از راهنمایی های شما
این دستور رو نمیشناسه چه باید کرد

1 پسندیده

واینکه توابع داخل قرارداد رو هم نمیشناسد

1 پسندیده

با سلام وو قت بخیر
طبق آموزش فایل 2_deploy_contracts.js در پوشه migrate وجود نداره برای من
خودم بسازمش ؟؟
ممنون میشم
با تشکر

1 پسندیده

با سلام وو قت بخیر
بعد از اجرای دستور : truffle console
نمیتونه کانکت بشه …
ممنون میشم راهنمایی کنین

Something went wrong while attempting to connect to the network at http://127.0.0.1:8545. Check your network
configuration.

Could not connect to your Ethereum client with the following parameters:
- host > 127.0.0.1
- port > 8545
- network_id > *
Please check that your Ethereum client:
- is running
- is accepting RPC connections (i.e., “–rpc” or “–http” option is used in geth)
- is accessible over the network
- is properly configured in your Truffle configuration file (truffle-config.js)

Truffle v5.5.2 (core: 5.5.2)
Node v16.14.0

1 پسندیده

:wave: راه حل :
سلام دوستان عزیز
در ویندوز وقتی میبینین که کانکت نمیشه و ارروری مثل اررور بالا بهتون میده که نمیتونه به آی پی و پورت متصل بشه بهتره دستور زیرو اجرا کنین تا پورت صحیح رو از سیستم بگیرین :

truffle develop

بعدش به شما میگه که سیستمتون با چه پورتی کانکت میشه و در مرحله بعدی این قسمت در ترمینال ظاهر میشه :

truffle(development)>

موفق باشین

1 پسندیده